میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  عمومی / تحقیق
تاریخ:  17 اردیبهشت 1398
تعداد صفحه:   1
قالب بندی : doc
نویسنده:   admin
قیمت:   تومان


نسرین خسروی نقاش و تصویرگر كتاب كودكان در سال ۱۳۲۹ در تهران زاده شد. او تصویرگری را از سال ۱۳۵۵ هنگامی كه دانشجوی سال دوم رشته ی گرافیك دانشكده ی هنرهای زیبا بود آغاز كرد. نخستین كار او تصویرگری كتابی به نام "قصه دوستی" نوشته ی قدمعلی سرامی بود كه از سوی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان منتشر شد. به غیر از قصه دوستی خسروی تا پیش از انقلاب دو اثر دیگر به نام "بچه ها شما در هر کاری آزادید" و "سنجاب آشپز" منتشر کرد. او از ۱۳۶۹ با تصویرگری کتاب "عکاس در حیاط خانه ی ما منتظر بود" نوشته احمد رضا احمدی در انتشارات همگام دوباره به عرصه تصویرگری کتاب کودک بازگشت و تجربه متفاوتی از سه اثر گذشته خود را آغاز کرد.  
نسرین خسروی نقاش و تصویرگر كتاب كودكان در سال ۱۳۲۹ در تهران زاده شد.
او تصویرگری را از سال ۱۳۵۵ هنگامی كه دانشجوی سال دوم رشته ی گرافیك دانشكده ی هنرهای زیبا بود آغاز كرد. نخستین كار او تصویرگری كتابی به نام "قصه دوستی" نوشته ی قدمعلی سرامی بود كه از سوی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان منتشر شد. به غیر از قصه دوستی خسروی تا پیش از انقلاب دو اثر دیگر به نام "بچه ها شما در هر کاری آزادید" و "سنجاب آشپز" منتشر کرد. او از ۱۳۶۹ با تصویرگری کتاب "عکاس در حیاط خانه ی ما منتظر بود" نوشته احمد رضا احمدی در انتشارات همگام دوباره به عرصه تصویرگری کتاب کودک بازگشت و تجربه متفاوتی از سه اثر گذشته خود را آغاز کرد.

 

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 15.62 کیلوبایت
تعداد دانلود: 1
تاریخ: 17-02-1398, 13:18

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

70

گوگل امروز

175

آنلاین ها

3610

بازدید

451

کاربران

669

خریدها

43139

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: