میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  علوم پایه / رشته شیمی
تاریخ:  30 اردیبهشت 1397
تعداد صفحه:   6
قالب بندی :
نویسنده:   pishahang
قیمت:   تومان


 عامل صدا ، انسان و سایر موجودات زنده را از بین نمی‌برد بلکه باعث ضعف شنوایی ، ناشنوایی و ناراحتی‌های عصبیمی‌گردد. معمولا شدت صدارا با واحدی به نامدسی بل نشان می‌دهند برای سنجش صداها نسبتlog آنرا تعین می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که از دست دادن شنوایی با سن افراد در جوامع صنعتی دیده می‌شود.صدا‌های شدید کوتاه مدت در انسان باعث ناشنوایی موقت می‌شود. اگر انسان در معرض صداهای بلند ، برایمدت طولانی تری قرار گیرد ناشنوایی دائم پیش می‌آید. صدایی برابر 90 دسی‌بل روی سیستم عصبیتاثیر می‌گذارد. در ممالکپیشرفته قدرت شنوایی زنان بهتر از مردان است. زیرا از نظر مشاغل صداهای کمتری را تحمل می‌کنند. آلودگی‌های صوتی که در اطرافمناطق مسکونیموجب ناراحتی می‌گردند عبارتنداز :
<!-- [if !supportLineBreakNewLine] -->
<!-- [endif] --> کارخانجات کار‌های ساختمانی صدا‌های ناشی از سیستم تهویه منازل صدای ناشی از حمل و نقل (صدای موتور هواپیما ، بوغ اتومبیل). (سر و صدای داخل منازل مثل صدای تلوزیون و جاروبرقی و. نیز حایز اهمیت اند.)

فهرست
آلودگی صوتی
اطلاعات اولیه
اثرات آلودگی صوتی
بیماری رینا Rahnauld
نتایج حاصل از آزمایشات روی حیوانات
تاثیر صدا به چه عواملی بستگی دارد؟
روشهای جلوگیری از آلودگی‌های صوتی
شدت صوت


دانلود با لینک مستقیم
حجم: 54 کیلوبایت
تعداد دانلود: 2
تاریخ: 30-02-1397, 12:51

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

70

گوگل امروز

226

آنلاین ها

2473

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: