میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  علوم پایه / هنر
تاریخ:  18 شهریور 1394
تعداد صفحه:   18
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


ژان‌رنوار ( 1979 – 1894 ) فرزند اگوست رنوار، نقاش بزرگ امپرسيونيست است. او با فاصله‌يي بسيار از ديگران بزرگ‌ترين و تأثير‌گذارترين كارگردان قبل از جنگ فرانسه است روي اين صفت بايد بسيار تأكيد كرد زيرا حفظ خصوصيات روحي و حياتي يك هنرمند ، خصوصياتي كه ناشي از يك قوميت و فرهنگ و پرورش آن قوم است و دميدن آن در آفريده‌هاي هنري، خبر از شخصيتي با شعور و آگاه و با فرهنگ مي‌دهد.رنوار در جواني شيفته سينما شد. آن زمان حرفه‌اش سراميك‌سازي بود و بايد در نظر داشت كه اين هنر ظريف و مشكل كه اساسش بر دقت و ظرافت و ذوق تركيب اجزاء ريز و پديد آوردن يك فرم‌زيبا از آن اجزاء ريز است در ساختمان ذائقه سينمايي رنوار تآثيري بسزا داشته است. زيرا او در آينده نشان داد كه به فيلم نيز همچون سراميك مي‌نگرد و از تصاوير پراكنده و كوچك، يك تركيب كلي بديع و زيبا مي‌آفريند.رنوار از جهت شيوه برداشت هنري پيرو رئاليسم شاعرانه است يعني واقع‌بين است. حقايقي را كه مي‌بيند مي نمايد، اما به زباني لطيف و شاعرانه و عاري از خشونت تند و تلخ رئاليست‌ها.  

آنچه ژان رنوار از آگوست رنوار به ارث برده است يك نظام فكري جالب يعني اخذ الهام از حقايق، دخل و تصرفي شاعرانه در آن و بيان آنها به زباني شاعرانه است. به‌ گونه‌اي كه جاي پاي آفرينده به خوبي آشكار و مشهود است.كار خود را با يك سلسله‌ي هشت قسمتي صامت آغاز كرد. از جمله رمان نانا (1926) اثر اميل زولا، كبريت فروش كوچولو اثرهانس كريستين اندرسن و تير او فلان ( 1928 ) كه در آن كمدي‌هاي طنز و اسلپ استيك را با واقعگرايي شاعرانه درآميخته است. رنوار در اين دوره فيلم‌هايش را به قصد گيشه مي‌ساخت. اما پس از پيدايش صدا بود كه به عنوان يك هنرمند شناخته شد. نخستين فيلم ناطق رنوار، تطهير بچه( 1931) ، ساخته شد. اين كمدي محلي نسبتاً بي‌اهميت موفقيت تجاري بزرگي به دست آورد و زمينه‌يي شد تا رنوار يك سال بعد نخستين فيلم مهم خود ماده سگ ( نام انگليسي فاحشه، 1932) را با صدا كارگرداني كند. ملودرام ماده سگ داستان يك كارمند بانك از طبقه‌ي متوسط است كه ضمناً روزهاي يكشنبه در خيابان‌ها نقاشي مي‌كند و در اين ميان به فاحشه‌يي دل مي‌بندد و سرانجام او را به خاطر خيانت مي‌كشد. موجب شكوفايي سبك واقعگرايي اجتماعي شد و اين سبك در فرانسه حتي از الگوي آلماني خود پيش گرفت.


فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

196

گوگل امروز

860

آنلاین ها

7176

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: