میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


تاریخ:  8 خرداد 1395
تعداد صفحه:   7
قالب بندی : doc
نویسنده:   admin
قیمت:  5000 تومان


شرح مختصر: نگهداری برخی چیزها از به دست آوردن آن ها مشکل تر است. این مشکل بودن دو جهت دارد: یکی از جهت گران بها و با ارزش بودن و دیگری از جهت ظرافت و شکنندگی. اگر چیز گران بها و با ارزش گم شود یا از دست برود، علاوه بر مشکلات فراوان برای به دست آوردن مجدد آن، ناراحت کننده نیز هست. چیز ظریف و شکننده نیز با یک لحظه غفلت می شکند و ریز می شود.  

حفظ دوستی نیز مشکل تر از پیدا کردن دوست است. چه بسا که انسان بعد از سال ها دوست مناسبی پیدا می کند و بعد از مدتی مودت و هم نشینی، با یک رفتار نسنجیده او را از دست بدهد.

پایداری رابطه ی دوستی و رسیدن به ثمرات و نتایج آن بستگی به انجام مسئولیت های متقابل دارد.

پیشوایان دین که ما را در انتخاب دوست هدایت کرده اند، درباره ای مسئولیت و وظایف نیز سخن گفته اند. بار دیگر به پیشگاه آن بزرگواران می رویم و از راهنمایی هایشان بهره مند می شویم.

آنگاه با نظر به رابطه ی خود با دوستمان، بررسی خواهیم کرد که تا چه میزان این وظایف در دوستی های خود مراعات کرده ایم.

بنابراین هر یک از ما باید بکوشیم تجربه های دوستی خود را مرور کنیم؛ همچنین تجربه ی سایر همکلاسی ها را نیز بشونیم و با به دست آوردن آگاهی های جدید، درخت دوستی را پرثمرتر سازیم.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 5.7 مگابایت
تعداد دانلود: 12
تاریخ: 8-03-1395, 12:46

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

11

گوگل امروز

145

آنلاین ها

8647

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: