میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


تاریخ:  19 فروردین 1395
تعداد صفحه:   6
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


در چند روز اول جهت دادن انشعاب برق به تعدادي از نقاط شهر رفتيم و موقعيت آنها را از نظر نزديكي به تير برق، قرار نداشتن داخل حريم بررسي كرديم كه در صورت تاييد اين مرحله، پرونده مشترك به قسمت مشتركين ارجاع داده مي شود و بعد به مشترك مورد نظر برق داده مي شود. در روزهاي بعد توسط برنامه كنترل پروژه دستور كار پروژه ها را وارد سيستم مي كردم كه اين پروژه ها، پروژه هاي در حال احداث و توسعه يا اصلاح و بهينه سازي مناطق روستايي و شهري بودند. همچنين روشنايي معابر نيز جزء پروژه هاي در حال احداث و يا اصلاح و بهينه سازي بود مثلا به خاطر ضعف ولتاژ نياز به اصلاح و بهينه شبكه است و يا مثلا جهت دادن انشعاب برق به چاههاي آب كشاورزي نياز به احداث شبكه است. اين دستور كارها توسط برنامه كنترل پروژه وارد سيستم مي شود يعني وقتي برنامه اجرا مي شود.  

وارد قسمت اطلاعات سيستم شده و بعد از اين طريق وارد ثبت اطلاعات مي شويم كه بعد پنجره اي باز مي شود و در آن پروژه مورد نظر را انتخاب كرده و طي مراحل بعد تاريخ پروژه و بعد اعتبارات كه اين اعتبارات تصويبي انتخاب مي شود و بعد همچنين قسمتي وجود دارد كه بايد مشخص كنيد پروژه ها به صورت پيمانكار اجرا مي شود، به صورت اماني.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 31.5 کیلوبایت
تعداد دانلود: 8
تاریخ: 19-01-1395, 09:56

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

34

گوگل امروز

106

آنلاین ها

1574

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: