میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


تاریخ:  16 فروردین 1395
تعداد صفحه:   13
قالب بندی : doc
نویسنده:   pishahang
قیمت:  5000 تومان


شرح مختصر: براي نهال كاري كه فعاليتي است پردرآمد، بايد از نهال هايي با كيفيت خوب استفاده كرد و ازرقم هايي استفاده نمود كه زودرس باشند وحداقل سه خاصيتي را كه در بالااشاره شد را داشته باشند.پس از ريشه دهي در خزانه اول، در خزانه دوم عمليات كاشت پايه صورت مي گيرد. قلمه ريشه دارها را به نهالستان مي برند. پايه هاي مالينگ وگالا بهره وري آنها 12 سال است. نهال ها را مي توانيم در سردخانه نگهداري كنيم تا ريشه هايشان با موقعيت زمستان آشنا شوند.  

همچنين براي جلوگيري از سردشدن ريشه وانتقال ندادن به سردخانه آنها را زودكاشته بودند.

در قسمت جنوبي اين باغات يك باغ تازه تاسيس وجود داشت كه با گچ و طناب هاي 3،4و5 متري اضلاع زمين ورديف ها مشخص شده بود و زمين كاملا تسطيح شده بود.

در اين باغ رقم پايه سيب مالينگ مورتون 106 با پيوند ك رقم گالا به مراقبت اوليه شديدا نياز داشت. آبياري اين باغ توسط كارگران صورت مي گرفت كه پاي هر نهال مقداري آب قرار مي دهند يكي از معايب اين باغ اين بود كه فاصله هاي رديف ها ونهال ها خوب رعايت نشده بود.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 43.5 کیلوبایت
تعداد دانلود: 18
تاریخ: 16-01-1395, 10:00

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

412

گوگل امروز

680

آنلاین ها

18841

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: