میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  مهندسی نفت / متفرقه
تاریخ:  2 اسفند 1394
تعداد صفحه:   9
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


نَفت مایع غلیظ و افروختنی به‌رنگ قهوه‌ای سیر یا سبز تیره‌است که در لایه‌های بالایی بخش‌هایی از پوستهٔ کره زمین یافت می‌شود. نفت شامل آمیزه پیچیده‌ای از هیدروکربن‌هایی گوناگون است. بیش‌تر این هیدروکربن‌ها از زنجیرهٔآلکان هستند؛ ولی ممکن است از دید ظاهر، ترکیب یا خلوصتفاوت‌های زیادی داشته‌باشند.  

واژه‌شناسی

ریشهٔ واژهٔ«نفت» از واژهٔ اوستایی «نپتا» گرفته شده‌است. کلدانیان و اعرابآن‌را از زبان مادی گرفته و «نفتا» خوانده‌اند.[۱]در برخی منابع قدیمی به صورت «نفط» نیز آمده‌است. در فرانسه نیز «Naphte» گفته می‌شود و پیش از آن تا سال ۱۲۱۳ میلادی «Napte» گفته می‌شد که از واژهٔ لاتین«Naphta» برگرفته شده‌بود. ریشهٔ این کلمه واژه یونانی«Naphtha» به‌معنی روغن شرقی می‌باشد.

کلمهٔ نفت در زبان انگلیسی «پترولیوم» نامیده می‌شود که از دو کلمهٔ «پترا» (معادل یونانی واژهٔ سنگ) و کلمهٔ«اولئوم» (روغن) تشکیل شده‌است.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 66.43 کیلوبایت
تعداد دانلود: 11
تاریخ: 2-12-1394, 10:34

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

5

گوگل امروز

84

آنلاین ها

1310

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: