میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  رشته اقتصاد / متفرقه
تاریخ:  1 اسفند 1394
تعداد صفحه:   14
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


با توجه به اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی مبنی بر خصوصي سازي و كوچك سازي دولت، كه يكي از مباحث چندسال اخیر در كشور است، بررسي تاثیر مكانيزم‌هاي ساختار مالكيت بر عملكرد شركت‌ها در بازار سرمايه ايران از اهميت دو چنداني برخوردار شده است. خصوصی سازی، تفکیک ماللکیت و تقسیم سهام و پراکندگی مالکیت را به‌دنبال دارد.  
امروزه پراكندگي مالكان در شركت‌هاي سهامي باعث شده كه رابطه آن‌ها با شركت را به سختي بتوانيم در قالب مالكيت سنتي تجسم كنيم. سهامداران اين شركت‌ها به جز استحقاق دريافت بخشي از درآمد و منافع شركت مطابق با سهم خود، در ساير موارد از حقوق چنداني برخوردار نيستند. اين موضوع تعارض بين مالكان و مديران را نشان مي‌دهد و ماحصل اين تعارض چيزي جز خدشه‌دار شدن حق مالكيت سهامداران نيست. 

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 461 کیلوبایت
تعداد دانلود: 3
تاریخ: 1-12-1394, 11:45

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

11

گوگل امروز

337

آنلاین ها

32286

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: