میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  علوم پایه / رشته فیزیک
تاریخ:  7 بهمن 1394
تعداد صفحه:   8
قالب بندی : doc
نویسنده:   pishahang
قیمت:  5000 تومان


شرح مختصر: مشعل وسيله اي است كه براي سوزاندن سوخت با يك اكسيد كننده از آن استفاده مي شود و انرژي شيميايي موجود در سوخت را به انرژي حرارتي تبديل مي كند. يك سيستم احتراق معين ممكن است يك يا چندين مشعل داشته باشد كه اين وابسته به سايز و نوع كاربرد خواهد بود. براي مثال در يك كورة چرخشي، يك مشعل در مركز ديوار در انتهاي يك كورة استوانه اي قرار گرفته است. همانطور كه در شكل 1ديده مي شود.  

در حال حاضر بيشتر, طراحي مشعلهای نيروگاهی بر روي بهنيه کردن عواملي از قبيل : هندسه مشعل، نوع اکسيد کننده، نوع سوخت, نحوه اختلاط سوخت و هوا، گردش مجدد گاز ها و بهنيه کردن شکل شعله و همچنين استفاده از تکنولوژيهاي جديد است که منجر به بهبود بخشيدن ناپايداري هاي ناشي ازاحتراق و بالا بردن راندمان مشعل ها و انتشار پائين آلاينده ها و صرفه جويي در مصرف انرژي مي شود.

کلمات کليدي:مشعل, سوخت, احتراق, نيروگاه.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 1.04 مگابایت
تعداد دانلود: 15
تاریخ: 7-11-1394, 11:44

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

29

گوگل امروز

358

آنلاین ها

10806

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43047

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: