میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


تاریخ:  3 بهمن 1394
تعداد صفحه:   6
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


اين بنا درشوشتردرانتهاي خيابان امام شرقي واقع شده است. ساخت حمام مربوط به دوره قاجاريه و نامگذاري آن به سبب تعلق به خان هاي مرعشي بوده است. اين حمام به دليل چشم انداز به رود گرگر، قرار داشتن در بافت سنتي شوشتر و دارا بودن كليه اجزاي يك حمام قديمي داراي اهميت است. حمام خان همچون ساير حمام هاي قديمي ايران شامل بينه، رختكن، گرمخانه، خزينه آب گرم و سرد و گلخن مي باشد. مساحت حمام 1500 متر مربع است.  

تزئينات بنا شامل آجر كاري، پنجره هاي مشبك(شباك) و قسمتي بصورت رسمي بندي مي باشد. در پوشش بنا از رنگ هاي معدني استفاده شده است. نوع مصالح بكار رفته شامل سنگ، آجر، و ملات آن از ساروج، گچ و آهك مي باشد.
سيستم لوله كشي و ايجاد دوش انفرادي در سنوات بعدي به بنا الحاق شده است. اين اثر در حال حاضر به صورت نيمه ويرانه مي باشد. و با توجه به ميزان تخريب و عدم رسيدگي مالكين بيم ويراني كامل بنا مي رود.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 44 کیلوبایت
تعداد دانلود: 5
تاریخ: 3-11-1394, 13:34

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

196

گوگل امروز

871

آنلاین ها

7199

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: