میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  پزشکی
تاریخ:  23 دی 1394
تعداد صفحه:   12
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


بيماريهاي عصبي عضلاني به چهار دسته طبقه بندي مي‌شوند: ميوپاتيها (بيماريهاي ديستروفي عضلاني)؛ نوروپاتي‌ها (بيماري شاركوت ماري توث) بيماريهاي محل اتصال عصب و عضله (سندرم مياستني مادرزادي)، بيماريهاي نورون حركتي(آتروفي عضلاني نخاعي). هدف از اين مطالعه طبقه بندي بيماريهاي عصبي عضلاني بر اساس معيارهاي باليني و آناليزهاي مولكولي و ايمنو هيستو شيمي در بيماران ايراني مراجعه كننده به مركز تحقيقات ژنتيك است. از آنجايي كه بيماريهاي عصبي – عضلاني دومين معلوليت شايع مي‌باشد لزوم بررسي بيشتر در مورد اين گروه از بيماريها، در جمعيت ايران ضروري مي‌باشد. بدين ترتيب اين مطالعه براي اولين بار بر روي بيماران ايراني صورت گرفت كه پس از اخذ فرم رضايت نامه بررسي‌هاي ذكر شده انجام گرديد.  

در مجموع در اين تحقيق 143 بيمار مشكوك به نقصهاي عصبي عضلاني ارجاع شده به مركز تحقيقات ژنتيك تحت معاينه باليني و انجام آزمايشات آنزيم‌هاي عضلاني و الكتروميوگرافي قرار گرفتند و پس از آن بر حسب مورد آزمايشات ملكولي و ايمونوهيستوشيمي انجام گرفت.

يافته‌ها: 82 بيمار با ديستروفي عضلاني ميوتونيك، 19 بيمار با ديستروفي عضلاني دوشن و بكر، 6 بيمار ديستروفي ميوتونيك مادرزادي(CMD)، 3 بيمار FSHD، 10 بيمار آتروفي عضلاني نخاعي (SMA)،2 بيمار ديستروفي مياستني مادرزادي (CMS) و21 بيمار مشكوك به ديستروفي عضلاني كمربند لگني- شانه‌اي (LGMD) بودند.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 89.5 کیلوبایت
تعداد دانلود: 7
تاریخ: 23-10-1394, 12:32

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

13

گوگل امروز

169

آنلاین ها

9741

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: