امروز : سه شنبه, 28 دی 1395
دانلود تحقیق ، پروژه و مقالات دانشجویی
برای جستجو لطفا یکی از بخش های مورد نظر را انتخاب کنید
موضوعات

تاریخ : 28 آذر 1394
8 صفحه
قالب بندی : doc
قیمت : 5000
عنوان مقاله : تحقیق ورزش كونگ فو

‎ قالب بندی : doc

قیمت : 5000

كونگ يعني كار گر يا هنر پيشه و فو يعني مرد . از نظر لغوي كونگ فويعني مردي كه با هنر سر وكار دارد . البته ترجمه هاي ديگري نيز وجود دارند كه بصورت «كارسخت »و« مردي درحين كار »بيان ميشوند .در دوران معاصر هم در شرق وهم در غرب كونگ فو به معني و مفهوم تمام هنرهاي رزمي چيني به كار ميرود .   

قدمت پيدايش:

قدمت پيدايش كونگ فو را بيش از 5 هزار سال ميدانند .

تاريخچه:

تاريخهاي مهم در اين زمينه به شرح زير هستند.

1) كونگ فو با تمرينات شبيه به جنگ دهقاناني كه در هنگام تمرين شاخ به سر مي بستند در حدود 2600 قبل ازميلاد پيدا شده است .

2) كونگ فو يك بار ديگر در دوره سلسله چو«1066 تا403 ق.م»شكل گرفته است .اغاز پيدايش كشتي كمان اندازي شمشيربازي و ديگر فنون رزمي به اين دوره ميرسد .

3) در قرن ششم قبل از ميلاد در زمان لائوتسه شكل ملايمي از كونگ فو كه جنبه دروني انسان در درگيريهاي زندگيرا در بر مي گرفت وجود داشته است .

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 133 کیلوبایت
تعداد دانلود: 3
تاریخ: 28-09-1394, 13:27
  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود با لینک مستقیم" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.mihandocs.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
  • برای راهنمایی بیشتر اینجا را کلیک کنید.
جدیدترین مطالب
تبلیغات