میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


تاریخ:  2 آذر 1394
تعداد صفحه:   13
قالب بندی : doc
نویسنده:   koreshzadeh
قیمت:  5000 تومان


خوردگي هميشه قسمتي اجتناب ناپذير در تصفيه نفت و عمليات پتروشيمي بوده است. هر چند قسمت عمده اي از اين مشكلات به عوامل ديگري نسبت داده مي شوند كه يك تعداد بيشماري از آنها به جنبه هاي مختلف خوردگي بستگي دارد. در واقع مشكلات خوردگي هزينه هاي عملياتي و نگهداري نفت را بالا مي برد. وقفه هاي برنامه ريزي شده به منظور تعمير خرابي هاي خوردگي موجود در لوله كشي و تجهيزات مي تواند هزنيه هاي بالايي را به همراه داشته باشد. و هر عملي كه بتواند ايمني روند كار را بالا ببرد بسيار مفيد واقع خواهد شد. نسبت بالاي مشكلات خوردگي به اين وقفه ها بستگي دارد. هنگاميكه دستگاهها به منظور نظارت و تعمير در فضاي آزاد باز مي‌شود به سطح فلزي آن در هوا و رطوبت دچار خوردگي مي‌شود. اين مسئله باعث وجود حفره و شكستگي در سطح آن مي‌شود مگر اينكه از بروز چنين مسائلي جلوگيري كنيم. هنگاميكه قطعات دستگاه در طي اين وقفه ها شكسته مي شوند، سطح آن با فرورفتگي آب دچار خوردگي مي شود.  

در بيشتر مواقع، تصفيه نفت و عمليات پتروشيمي با سوختن جريانات هيدروكربن، گازهاي قابل اشتعال و بسيار سمي، اسيدهاي بسيار قوي كه اغلب در فشار و دماي بالا هستند؛ همراه مي باشد. با وجود فلزات و آلياژهاي بسيار زياد، تنها تعداد بسيار كمي از آنها مي توانند در ساختمان دستگاه و لوله كشي آن بكار روند. اين فلزات شامل فولادهاي كربني، چدنهاي ريخته گري - فولادهاي كم آلياژ- فولادهاي زنگ نزن،آلومينيوم، مس، نيكل، تيتانيوم و آلياژهايشان مي باشد. اين مواد بايد در روند آماده سازي تصفيه و عمليات پتروشيمي مورد بررسي و انتخاب و استعمال قرار بگيرند. بعلاوه، اطلاعات خاص در خصوص خواص مكانيكي، ترك‌هاي خوردگي، كنترل خوردگي فراهم خواهد شد.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 46 کیلوبایت
تعداد دانلود: 16
تاریخ: 2-09-1394, 12:54

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

6

گوگل امروز

100

آنلاین ها

1635

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: