میهن داکس با طعم جدید

به پاس قدردانی از تمامی بازدیدکنندگان و همراهان همیشگی میهن داکس که باعث پیشرفت روز افزون ما و همچنین امیدی برای ادامه بودند بر آن شدیم که این بار محیط میهن داکس را دلنشین تر از گذشته برای کاربران آماده سازیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد لذا چنانچه مورد یا نکته نظری در ضمینه بروزرسانی اخیر میهن داکس دارید آن را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
با تشکر - مدیریت میهن داکس دانلود تحقیق


دسته بندی:  سمینار
تاریخ:  18 آبان 1394
تعداد صفحه:   9
قالب بندی : doc
نویسنده:   pishahang
قیمت:  5000 تومان


شرح مختصر: شبكه كامپيوتري شامل مجموعه اي از كامپيوترها و دستگاه هايي است كه به هم متصل بوده و مي توانند داده هايشان را به اشتراك بگذارند ، چنين شبكه هايي را LAN(Local Area Network) يا WAN(Wide Area Network) مي گويند. شبكه موجود در اتاق هاي يك كالج يا ساختمان نمونه اي از LAN و شبكه موجود بين نواحي وسيع جغرافيايي نمونه اي از WAN هستند شبكه هاي كامپيوتري به شدت در حال گسترش هستند ، پيدايش اينترنت و شاهراه اطلاعات موجب تسريع تبادل اطلاعات بين كاربران گرديد.        

شبكه كامپيوتري شامل مجموعه اي از كامپيوترها و دستگاه هايي است كه به هم متصل بوده و مي توانند داده هايشان را به اشتراك بگذارند ، چنين شبكه هايي را LAN(Local Area Network) يا WAN(Wide Area Network) مي گويند.

شبكه موجود در اتاق هاي يك كالج يا ساختمان نمونه اي از LAN و شبكه موجود بين نواحي وسيع جغرافيايي نمونه اي از WAN هستند شبكه هاي كامپيوتري به شدت در حال گسترش هستند ، پيدايش اينترنت و شاهراه اطلاعات موجب تسريع تبادل اطلاعات بين كاربران گرديد.

 

 

 

توپولوژي شبكه كامپيوتري :

توپولوژي ، نحوه اتصال اشياء به همديگر را مشخص مي كند توپولوژي يك شبكه كامپيوتري نحوه اتصال كامپيوترها يا دستگاه ها (كه هر كدام يك گره NODE نام دارد ) به يكديگر را مشخص مي كند.

شكل الف- شبكه كاملا متصل fally connectedet را نشان مي دهد پياده سازي اين نوع شبكه بسيار گران است. زيرا هر گره در شبكه بايد به ساير گره هاي موجود در آن شبكه متصل گردد شبكه اي با 5 گره به 10 اتصال يا لينك نياز دارد شبكه اي با 20 گره به 190 اتصال نياز دارد مزيت اين شبكه آن است كه داده ها براي رفتن از گره اي به گره ديگر، تنها از يك اتصال عبور مي كنند به اين نوع شبكه، شبكه مش mesh يا كاملا مش cfull mesh نيز مي گويند.

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 185.5 کیلوبایت
تعداد دانلود: 23
تاریخ: 18-08-1394, 15:58

فعالیت ها

پاره ای از گزارشات در مورد فعالیت های میهن داکس

0

گوگل امروز

638

آنلاین ها

1572

بازدید

452

کاربران

669

خریدها

43057

مقالات

اطلاعات تماس

ایران - بوشهر
میدان رفاه - خیابان دوم
کافی نت طورسینا
تلفن: 33447933-077
میهن داکس را محبوب کنید: